02/28/2020 20:46
KOD LYOKO
Strona Główna Forum Linki Kategorie Newsów Fanpage strony na FB Galeria Artykuły Buntownicy Lyoko Drogowskaz Lyoko
 
Nawigacja
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
Download
Spis Opowiadań o Kod Lyoko
In English
Kod Lyoko
ODCINKI
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
KL:Ewolucja
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
Inne
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 941
Najnowszy Użytkownik: Makku
Polecane o KL
Drogowskaz Lyoko

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Spis Opowiadań o Code Lyoko

Incorrect Code

After Lyoko
Ostatnie Artykuły
Marabunta
Ćwierćfinał 1 - wers...
Ćwierćfinał 1 - wers...
W samo serce
Łucja kontra Bot
Ostatnio online
Jeremie_9615:12:00
Szympi 1 day
Mister Nameless 1 day
Arcylord 1 day
Sperkano 2 days
qazqweop 2 days
Wyklety 2 days
Makku 3 days
Mayakovsky 5 days
Hunter 5 days
Na Forum
Najnowsze Tematy
Dziennik zmian wszel...
Poznajmy się wojowni...
Rozgrywka.
W którym odcinku
Zapisy postaci.
Najciekawsze Tematy
Rozgrywka. [10788]
Zapisy postaci. [29]
Dziennik zmian ws... [16]
Czy bedzie jeszce... [10]
W którym odcinku [6]
Witamy
About us in English: http://www.kodlyoko.hpu.pl/viewpage.php?page_id=81

Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (W razie problemów z rejestracją pisać na adres: kodlyoko.hpu@wp.pl) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
Bohaterowie (Ewolucja)Aelita Schaeffer (znana jako Aelita Stones) - Léonie Berthonnaud

Aelita na początku była uznawana za zaawansowaną sztuczną inteligencję, która samotnie zamieszkiwała wirtualny świat Lyoko (nie licząc Xany). Kiedy Jeremie włącza superkomputer i nawiązuje z nią kontakt, Aelita nie posiada żadnych wspomnień z przeszłości, nie wie nawet jak się nazywa. Kiedy czwórka przyjaciół zapoznaje się z nią bliżej podczas przygód w Lyoko, okazuje się, że tylko Aelita potrafi powstrzymać Xanę dezaktywując aktywowaną przez niego wieżę.

Aelita ma 14 lat (w pierwszej i drugiej serii 13), jest córką Anthéy Hopper i Franza Hoppera r11; naukowca, który zbudował superkomputer, stworzył Lyoko oraz Xanę. Kiedy agenci rządowi usiłują pojmać Franza, ten postanawia ukryć siebie i córkę w Lyoko. Po przybyciu do Lyoko zostali zaatakowani przez Xanę. Franz, nie mogąc pokonać Xany, postanawia wyłączyć superkomputer, aby go powstrzymać. Podczas tego procesu w niewyjaśniony sposób Aelita traci wszystkie swoje wspomnienia i zostaje w Lyoko narażona na ataki Xany.

Aelita jest spokojną, optymistycznie nastawioną do życia nastolatką. Potrafi być też dość naiwna, co często wykorzystuje Sissi. Aelita uważa, że życie w świecie realnym jest o wiele ciekawsze i szczęśliwsze od egzystowania w miejscu, gdzie nie ma zapachów, dotyku. Mimo to czuje się dość mocno związana ze swoim byłym domem. Jest zakochana w Jeremiem. Aelita może zmieniać strukturę Lyoko (np. tworzenie ścian), a w trzeciej serii dostaje nową moc - pole energii. W czwartej Aelita ma możliwość przemieszczania się po Lyoko za pomocą skrzydeł.

Przyjaciele żartobliwie nazywają ją księżniczką, bo kiedy jeszcze Lyoko było jej domem, ukrywała się w wieżach; także dlatego, że jako jedyna może je dezaktywować.

Aelita ma różowe włosy. W serialu można ją było zobaczyć w kilku strojach. W pierwszej serii pierwszy raz na ziemi miała czarną spódniczkę, żółtą bluzkę i różowy sweter, a w Lyoko różową bluzkę i spódniczkę z zielonymi dodatkami. Na ziemi miała różową bluzkę z pomponami i purpurową sukienkę. W 4 serii w Lyoko ma różowy kombinezon i spódniczkę. Na ziemi ciemną sukienkę i jasnoróżowe getry. Sypia w różowej koszuli nocnej z literą A. Miksując podczas koncertu Subgigitals miała na sobie różową spódniczkę z paskiem z truskawką i ciemnoróżową bluzkę na ramiączkach z trupią czaszką.

W polskiej wersji językowej Aelicie głosu użyczyła Beata Wyrąbkiewicz (serie 1-4).

Odd Della Robbia - Gulliver Bevernaege

Jest czternastolatkiem pochodzącym z Włoch. Wyróżnia się postawionymi blond włosami z fioletowym pasmem z przodu oraz tym, że jest niski i chudy (jest przeczulony na tym punkcie). Jego ulubionymi kolorami są różowy i fioletowy, dlatego jego większość ubrań jest w tych kolorach. Mieszka w internacie, dzieli pokój razem z najlepszym przyjacielem Ulrichem, gdzie trzyma nielegalnie także swojego psa - Kiwiego. Jego piżama jest koloru czerwonego i pomarańczowego z twarzą Kiwiego. Bardzo śmierdzą mu stopy, co przeszkadza mu w życiu uczuciowym (w trzeciej serii) i dobrych stosunkach z współlokatorem. Świetnie jeździ na deskorolce. Podkochiwał się w dziewczynie o imieniu Samantha, która nie jest ze szkoły, która także świetnie jeździ na desce, chociaż ma trochę przestępczą naturę. Chodził prawie ze wszystkimi dziewczynami w szkole. Odd w Lyoko zamienia się w człowieka - kota z purpurowym ogonem i pazurami. Odd uwielbia się obżerać, je porcje obiadowe tak duże jak tylko może, nie przejmując się kolejnością dań.

Odd ma bardzo specyficzne poczucie humoru. Jego życie składa się niemal wyłącznie ze śmiechu i wygłupów. Nie wszystkim to odpowiada, więc jego dowcipy nieraz wpędziły go w poważne tarapaty. Mówi trochę za dużo. Jest lubiany przez prawie wszystkich - oprócz Sissi i jej paczki, którą uwielbia poniżać.

Ma różowy podkoszulek, fioletowy T-Shirt, fioletowe spodnie, żółte buty (w czwartej serii czerwone). Ma postawione blond włosy,na przodzie ich znajduje się fioletowe pasmo w kształcie podobnym do rombu. Na noc ma czerwoną piżamę z twarzą Kiwiego.

Odd pochłania wielkie ilości jedzenia, a mimo to nadal jest chudy (każe innym mówić, że jest "szczupły", nie "chudy". Był pierwszą osobą, która (poza Franzem Hopperem i Aelitą) wszedł do Lyoko. Początkowo jego fryzura wyglądała inaczej, ale zmienił ją na taką, jaką ma w wirtualnym świecie. Uwielbia żartować sobie z Sissi. W Lyoko jest człowiekiem-kotem - może wspinać się po ścianach, ma nawet ogon. W czwartej serii biega na czterech łapach. Jego pojazdem jest osiągająca wielkie prędkości, fioletowa deska, a bronią - laserowe strzały Wystrzeliwuje je... z rąk. Jednak nie jest to takie łatwe, jak się wydaje (o czym dowiadujemy się w odcinku pt. "Miszmasz", kiedy Yumi w ciele Odda chciała skorzystać z broni) - trzeba sobie wyobrazić, że się strzela, by móc zaatakować. Ponadto Odd ma dziesięć strzał do wystrzelenia (można doładować, co często robi Jeremie), lecz w niektórych odcinkach ma ich więcej z powodu na okoliczności, w jakich znajdowali się bohaterowie w Lyoko.

Oceny Odda nie są zbyt dobre, lecz jego rodzicom to nie przeszkadza - uważają, że gdyby Odd chciał, byłby najlepszy w klasie, ale jest na to za skromny. Rodzice chłopaka to artyści, którzy zaszczepili w nim poczucie niezależności i ciekawości świata. Odd lubi zabawę, sztukę, fantazję, żarty i, oczywiście, swojego psa. Nie lubi natomiast powagi, logiki i hamowania się. Nie jest przesądny. Niczego się nie boi (a przynajmniej nie okazuje strachu) i jest pewny siebie.

Kiedy podróżuje do fabryki przez kanały ściekowe, używa deskorolki. Umie otwierać zamki wytrychem (odcinek "Satelita"). Przed odcinkiem "Kod: Ziemia" nagrał teledysk "Break Break Break Dance". Jeremie w odcinku nie wziął płyty z programem do materializacji, tylko teledysk. W drugiej serii Odd może również używać tarczy ochronnej oraz deski, na której lata w powietrzu. W odcinku ,,Potrójny kłopot" Jeremie umożliwił mu teleportację w Lyoko, ale Odd uznał, że nie chce jej używać. Podróż do sektora piątego (Kartaginy) wywołuje u niego mdłości. Odd był w Lyoko jako pierwszy (poza Aelitą i jej ojcem) i to zupełnie przez przypadek.

W polskiej wersji językowej Oddowi głosu użyczyła Brygida Turowska (serie 1-4).
Ulrich Stern - Quentin Merabet

Jest dosyć poważny, honorowy i bardzo wysportowany. Nie znosi Williama, chociaż jego stosunek do niego trochę zmienia się pod koniec czwartej serii. Kocha się w Yumi, lecz z powodu swojej nieśmiałości niestety nie umie okazywać jej tego tak jak powinien. Słabo się uczy i ma przez to wiele nieprzyjemności od ojca. Chłopak ma bogatych rodziców, lecz rzadko ich widuje. Jedyne, z czym świetnie sobie radzi, to gra w piłkę nożną. Jego najlepszym przyjacielem jest Odd z którym dzieli pokój. Lubi słuchać muzyki zespołu The Subdigitals (dawniej Subsonics). Ćwiczy razem z Yumi sztukę walki pencak silat. Ulrich jest często zazdrosny o Yumi. Często ma pretensje o to, że rozmawia z innymi chłopakami (wyjątek stanowią rozmowy z Jeremiem i Oddem).

Ulrich ma jeszcze jeden dość poważny problem - córkę dyrektora, Sissi, która kocha się w nim od przedszkola, jednak bez wzajemności. Chłopak kiedyś powiedział o Sissi: "Głupia jak but, a czepia się jak rzep"

Utrzymując w tajemnicy zarówno swoją przeszłość jak i emocje, sprawia wrażenie, jakby jego przyjaciele byli dla niego jedyną rodziną. Jednak gdy nadchodzi czas działania, Ulrich czuje się jak w domu. Polegając na swojej niesamowitej sprawności fizycznej i postawie "nigdy nie mów, że już po mnie" może sprostać każdemu wyzwaniu.

W Lyoko jest samurajem, włada mieczem oraz posiada różne umiejętności takie jak: triplikacja, która polega na potrojeniu Ulricha, triangulacja, która polega na szybkim biegu po trójkącie, co powoduje pozorne potrojenie jego samego i otoczenie potwora bez możliwości ucieczki oraz super sprint polegający na biegu z zawrotną prędkością. Jego pojazdem w Lyoko jest jednokołowy motor, którym może jeździć po ziemi lub latać w powietrzu.

W polskiej wersji językowej Ulrichowi głosu użyczył Tomasz Bednarek (serie 1-4).
Jeremie Belpois - Marin Lafitte

Jeremie ma ok. 13 lat (w czwartej serii 14). Przyjaciele żartobliwie nazywają go per Einstein. Jest Francuzem z pochodzenia.

Ma blond włosy, nosi duże okulary, w ciemnych oprawkach. Zwykle ubiera się w jasnoniebieski sweter, beżowe rybaczki oraz niebieskie buty. Na noc nakłada ciemnoniebieską piżamę. W 4 serii od odcinka 71 ma nowe ubranie, bordową bluzę i beżowe spodnie.

Jeremie był w Lyoko tylko cztery razy. Był w fabryce jako pierwszy i to on ,,zbudził Xanę". Na początku myślał, że Aelita to zaawansowana sztuczna inteligencja, a Lyoko to jakiś rodzaj gry komputerowej. później jednak wszystko się wyjaśniło.

Jeremie obsługuje Superkomputer. Wirtualizuje swoich przyjaciół, monitoruje przebieg gry, ostrzega ich przed potworami i innymi niebezpieczeństwami. Ogólnie panuje nad Lyoko, wie o nim prawie wszystko. On sam został tylko cztery razy razy zwirtualizowany. W odcinku "Kłamstwa" Jeremiemu się wydawało, że Aelita się na niego obraziła, więc chciał ją osobiście przeprosić. Przez błąd Yumi Jeremie ani nie pojawił się w Lyoko, ani nie wrócił na Ziemię. Był pomiędzy dwoma światami. Drugi raz wyruszył w odcinku "Równoległa rzeczywistość", żeby ratować przyjaciół, gdyż Xana stworzył równoległy świat. Aelita go zwirtualizowała, a Jeremie poszedł ich ratować. Trzeci raz w Lyoko pojawił się po namowach przyjaciół gdy Xana zawładnął nim (odcinek pt. "Pan Puck". Czwarty raz pojawia się w pierwszym odcinku - Xana się budzi, w którym Jeremie opowiada o "obudzeniu" Lyoko, nie pamiętał, że zrobił skok w czasie i poszedł się zwirtualizować, aby pamiętać o tym, co robi, chociaż tego nie pokazali.

Rodzice chłopaka są skromni, ale bardzo dumni ze swojego cudownego dziecka. Jeremie lubi informatykę, maszyny, wynalazki, matematykę i rzeczywistość wirtualną. Nie znosi drobnych problemów codzienności. Jedyny przedmiot, z którego Jeremy nie ma samych szóstek, to WF. Jednak chłopak rzadko bywa na tej lekcji. Często pozwala zjeść Oddowi swoją porcję na stołówce.

W polskiej wersji językowej Jeremy'emu głosu użyczyła Anna Apostolakis (serie 1-4).William Dunbar - Diego Mestanza

William ma 14-15 lat. Jest nowym uczniem w Kadic, który został przeniesiony z innej szkoły, za rozwieszanie listów miłosnych. Chodzi do klasy z Yumi, jest jej wielbicielem. Staje się to przyczyną jego niechęci do Ulricha, który również stara się o względy dziewczyny. William zna się na muzyce, pomaga przygotowywać szkolne imprezy, pomaga Aelicie zostać DJ-em techno (odcinek "Techno". William ma czarne włosy. Jest dość przystojny i wysportowany. Śmiały i lekceważący zasady, często wpada w poważne tarapaty.

W Lyoko William wciela się w wojownika z olbrzymim mieczem, nazywanym często Tasakiem, lub Żyletą. Poprzez lekceważenie rozkazów Jeremy'ego i przecenianie swoich sił, zostaje opętany przez XANĘ. Nie wiadomo jaki ma pojazd, ponieważ był tylko w sektorze piątym, jednak po opętaniu przez Xanę, poruszą się na czarnej mancie (w powietrzu), zwykłej tarantuli (ląd). Posiada umiejętność szybkiego poruszania się r11; "Super-Dym". William używa również tej mocy do latania (podczas uderzania w rdzeń Lyoko). Żyletę w wersji przed kontrolą XANY William mógł naładować, a powstającym wtedy pokładem energii wystrzelić. Miecz mógł również absorbować tą energię od innych osób (widzimy to gdy Aelita próbowała zabić Williama, a ten niszcząc jej strzały, naładował Żyletę i wyeliminował ją z gry).

W jednym z odcinków trzeciej serii dowiedział się o Lyoko i X.A.N.I.E. Pomógł bohaterom walczyć z opętanym robotnikiem. Przez powrót do przeszłości miał o wszystkim zapomnieć, lecz wszystkie te wydarzenia śniły mu się. W końcu grupa mówi mu o swej tajemnicy. Jeremy wirtualizuje go, kiedy X.A.N.A. przypuszcza kolejny atak na rdzeń Lyoko. Razem z Aelitą miał powstrzymać potwory, lecz został opętany przez X.A.N.Ę. poprzez Scyfozoę.

Zniszczył rdzeń. Kiedy Aelita i Jeremie odbudowali Lyoko, William powrócił. Był nadal pod kontrolą X.A.N.Y.; od tej pory atakował głównych bohaterów (zwłaszcza Aelitę) w sektorach i replikach. Przez cały czwarty sezon Jeremie usiłuje go uwolnić. Kiedy William został teleportowany do bazy z superkomputerem repliki sektora polarnego, by powstrzymać Yumi i Odda, Aelita skopiowała z wieży kierującej teleportacją chłopaka wszystkie programy, których X.A.N.A. używa do jego kontroli. Z pomocą tych informacji Jeremiemu udało się go w końcu uwolnić. W ostatnim odcinku X.A.N.A. znów opętał Williama, lecz tym razem w świecie realnym. Wraz ze zniszczeniem wirusa poprzez system wieloczynnikowy, William został od-xanizowany.

W polskiej wersji językowej Williamowi głosu użyczył Janusz Wituch (serie 1-4).
Yumi Ishiyama - Mélanie Tran

Yumi jest najstarsza z całej paczki, ma ok. 14-15 lat i chodzi do 9 klasy. Jest Japonką, i gdy była mała jej rodzice wraz z nią wyemigrowali się z Japonii do Francji. Jest odważna, lojalna i dość dojrzała jak na swój wiek. Mieszka z rodzicami i bratem. W tajemnicy podkochuje się w Ulrichu, a jej młodszy brat, Hiroki Ishiyama, ciągle nabija się z tego. Jej rodzice tworzą bardzo burzliwy związek, często się kłócą.

Yumi ma ciemne, skośne oczy i czarne, krótkie włosy. Jest wysoka i wysportowana. Zwykle ubiera się na czarno: bluzka z golfem odkrywająca brzuch, dopasowane spodnie i dosyć duże buty wyglądające na glany. W odcinku "Miś Gozilla" Yumi na dyskotekę nałożyła czarną bluzkę, spódnicę, kolorowe zakolanówki i czarne "rękawiczki".

Jest zwinna i szybka. Podobnie jak Ulrich, Yumi trenuje sztuki walki (to właśnie w ten sposób się poznali). W Lyoko Yumi zmienia się w gejszę, a jej bronią są dwa ostre wachlarze, działające jak bumerangi. Kiedy dziewczyna nimi rzuci, te po trafieniu w cel wracają do rąk właścicielki. Niestety, broń podczas lotu jest podatna na zestrzelenie. Mocą Yumi jest telekineza - dzięki niej może przenosić obiekty za pomocą myśli.

W odcinku 22,"Rutyna" doszło między nią a Ulrichem do tzw. "prawie-pocałunku". W dziewczynie podkochuje się kilku chłopców: Ulrich, William i Johnny. Dziewczyna lubi kolor czarny, kulturę japońską, szczerość, refleksyjność, literaturę, humor i ironię. Nie znosi niesprawiedliwości i powierzchowności. Wydaje się zimna i nieprzystępna, lecz ma wielkie serce dla prawdziwych przyjaciół.

W polskiej wersji językowej Yumi głosu użyczyła Anna Sroka (serie 1-4).
Laura Gauthier - Pauline Serieys

Najnowsza postać występująca w Code Lyoko: Evolution. Ma długie blond włosy i jasnoniebieskie oczy. Jest bardzo zainteresowana i uzależniona od gier komputerowych. Jest mądra, ciekawa i ambitna. Jej inteligencja może być na tym samym poziomie, co Jeremiego. Spędza dużo czasu w bibliotece, gdyż lubi się dużo uczyć. Po raz pierwszy występuje w odcinku 4(99), "Mrs. Einstein". Nie wiadomo, czy zostanie przyjęta do paczki Wojowników Lyoko, ponieważ Aelita nie jest do niej zbyt dobrze nastawiona.

Opisy w całości stworzone przez Jeremie_96
Komentarze
YUMI20 dnia 04/13/2014 16:13
laura mogła by dołonczyc do paczki chociaz ...
mateusz dnia 05/26/2014 12:44
czemu akurat do prawie pocałunku ale jest taki odc. w ktorym sie ten tegest tylko na zywo
smiley
Zalgo Pan Chaosu dnia 09/11/2015 18:22
Laura nie jest uzależniona, sama mówiła, że nie gra tylko programuje smiley
FankaCodeLyoko dnia 12/31/2016 10:42
Powiem szczerze że nie lubię Laury. Strasznie się wymądrza i przez nią William został zxanafikowany w odcinku 22 pt. Bunt. Dobrze że na końcu tego odcinka wywalili ją z grupy a William przyznał że może na nich liczyćsmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 75% [3 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 25% [1 Głos]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Czego możemy się spodziewać od Mediatoona z okazji 15-lecia CL?

Ogłoszenia powstania nowego sezonu

Wypuszczenia jakiegoś specjalnego filmiku

Wszystkich serii na Blu-Rayu w ekskluzywnym pudełeczku

Nowej gry związanej z serialem

Niczego

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Jeremie_96
02/27/2020 04:18
Zobaczymy, może to będziemy mieć zapisane.

Sperkano
02/26/2020 17:52
Historie Shoutboxa ktoś z was zapisuje? Szkoda było by stracić te wszystkie nostalgiczne wspomnienia

Jeremie_96
02/18/2020 04:40
Chyba co roku była taka tradycyjna o opłatę za hosting.

Szympi
02/18/2020 03:40
Nie no, luzik. Noo, dram o pieniądze było sporo smiley

Jeremie_96
02/17/2020 22:10
Bo on z kolei kojarzył mi się z dram o pieniądze.

Jeremie_96
02/17/2020 22:09
Generalnie to właśnie dlatego że Likki tym długi czas zarządzał, to się przyjęło mówienie, że to forum Likkiego. Ale chyba o Hubercie to pisałem.

Jeremie_96
02/17/2020 22:08
O, to dobrze że dodajesz, to się kiedyś zrobi dopisek smiley

Szympi
02/17/2020 21:29
Takie małe sprostowanie, bo czytałem twoje artykuły o historii fandomu i mi się trochę przykro zrobiło, że wszyscy myślą, że to Likki założył forum, a nie ja i Hubert xD

Szympi
02/17/2020 21:27
Później mi odebrano admina, więc możesz nie kojarzyć, bo byłeś nowszym użytkownikiem z tego co pamietam

Szympi
02/17/2020 21:27
Forum nie było Likkiego, wykiełkowało na mojej stronie i to ja je założyłem razem z Hubertem. Likki dołączył później i zdecydowaliśmy, że zasługuje na administratora, bo ogarnia rzeczy. Później mi ode

Jeremie_96
02/17/2020 16:47
A widzisz, jeszcze ten fandom istnieje i całkiem nieźle sobie radzi smiley Ja kojarzę, byłeś na forum u Likkiego, stronę też miałeś, jak pamiętam.

Szympi
02/17/2020 08:14
Nie wiedziałem, że jakaś strona z KL jeszcze żyje. Dzień dobry, może mnie ktoś kojarzy xD

kutafiszon23
02/09/2020 19:36
Czemu jak kilkam w odcinki to mam komunikat że mam uprawnień do przeglądania tej strony?

Jeremie_96
01/13/2020 03:44
http://www.kodlyoko.hpu.p
l/articles.php?cat_id=4


robinhu
01/13/2020 03:42
Czy jest jakiś link do wszystkich rodziałów opowiadania Bez Lyoko? Czy muszę szukać w postach?

Hyung Schaeffer
12/28/2019 21:08
A tak jakoś wyszło smiley

Sperkano
12/20/2019 06:08
O czyli nie tylko ja z pierwotnej ekipy jeszcze to odwiedzam xD

Hyung Schaeffer
12/15/2019 03:55
Miłej niedzieli wszystkim smiley

Jeremie_96
12/11/2019 02:38
A widzisz smiley

Sperkano
12/10/2019 17:34
Za każdym razem jak odwiedzam te stronę nie chce mi się wierzyć, że ty to dalej nieustannie prowadzisz xD

Archiwum
© KodLyoko.hpu.pl 2012-2020

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie